NASZA SIEDZIBA:
ul. Grota Roweckiego 21 lok. 202
97-400 Bełchatów (Budynek "ROKA")
Telefon:  609 473 128, 661 852 895, 531 874 777

O kancelariach:

Kancelarie Adwokackie Piotra i Wioletty Leder bazują na wiedzy i doświadczeniu zawodowym:

Adwokat Piotr Leder - ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie studiów odbył praktyki w kancelarii adwokackiej i w placówkach wymiaru sprawiedliwości. Pracę zawodową rozpoczął w 2005 roku w kancelarii adwokackiej, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie zawodowe. W 2007 roku rozpoczął aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie. Po ukończeniu aplikacji założył własną kancelarię, która funkcjonuje od 2011 roku. Patron aplikantów adwokackich. Arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie.

 

Adwokat Wioletta Leder - ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W trakcie studiów odbyła praktyki w kancelarii adwokackiej. Pracę zawodową rozpoczęła w 2012 roku w kancelarii radcy prawnego, a następnie w kancelarii adwokackiej, gdzie zdobywała wiedzę i doświadczenie zawodowe. W 2011 roku rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Po skończeniu aplikacji założyła własną kancelarię, która funkcjonuje od 2015 roku.

 

Kierownik Sekretariatu - mgr Justyna Kotas - ukończyła studia na kierunku administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Odbyła praktyki w placówkach wymiaru sprawiedliwości, ukończyła liczne kursy i szkolenia zawodowe. Posiada pięcioletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze kancelarii adwokackich.